žij, jako by byl ráj na Zemi

Napsala: Zuzi 25.dubna 2008 v 19:01 |

  Madonna Ft. Justin Timberlake - Four Minutes

Něco se změnilo. Chtěla bych vám teď upřímně napsat o něčem, čím jsem trpěla už hodně let a snad jsem se toho na dlouho zbavila.

 

Takže, to bylo asi takhle. Nevim přesně kdy to začalo, ale začala jsem si toho nejvíc všímat nástupem na druhý ročník základky. A čeho? Toho, že se víc potím, než moji vrstevníci. Nevěděla jsem čím to je, jestli tim, že dospívám nebo mám nějakou vadu, prostě u nikoho jinýho jsem si toho nevšimla a styděla se za to. Nemohla jsem nosit žádný barevný trička, nebo těsný, nosila jsem mikiny na zip a pod tím tričko s krátkým rukávem, které bylo třeba už po první hodině ve škole mokrý. To samý pokud jsem někam šla s kamarádama. Kupovala jsem si proto jen bílý nebo černý trička, protože na nich to bylo málo poznat. Nejtěžší to bylo loni v devítce, když jsme nacvičovali tancování na rozlučák. TO bylo pro mě těžký něco si vybrat, když jsem ne navíc ještě musela hýbat a potit se tím pádem víc. 

No a takhle to pokračovalo pořád až do středy minulý týden. Ségře poradila její kamarádka přípravek, který prodávají v lékárně. Jmenuje se Driclor a není na předpis. Stojí něco do 200,- a není to žádná novinka. Namažete se tím večer aspoň hodinu po koupání jako kuličkovým deodorantem (měli byste na suchou kůži a před spaním, protože to tak jako štípo-svědí  a nejlepší je, když to potom zaspíte ). Tak jsem to udělala ve středu, ve čtvrtek ve škole myslím ještě nic a tak jsem ho použila večer znovu a v pátek začal už trochu zabírat. A pak když jsem šla večer na disko, tancovala jako o život (jako vždy), kouknu se a zjistím, že ono to fakt funguje. Nemohla jsem tomu uvěřit a koukala jako blázen. V pondělí jsem jela za ségrou do Hradce na nákupy, chtěla jsem si koupit nová trička, protože jich mám málo. Vybrala jsem si tohle. Vzala jsem si ho hned druhý den do školy a za celých 8 hodin strávených v tom našem "ústavu" zůstalo neposkvrněné. Takže teď jsem, přestože večer nemůžu usnout jak mě to svědí a občas se mi objeví trochu vyrážka, šťastná! Můžu nosit barevný trička a oblečení, které jsem dřív nemohla a trička se mi neničí, můžu nosit jedno celých pět dní, aniž by se muselo prát.

 

Taky jsem si obarvila vlasy. Není to velký rozdíl,. ale přestože jsem nikdy neměla ani melíry, je to docela změna. Mamka si toho nevšimla.

 

Starší >>>